در حال بارگذاری ...
دوشنبه 4 مرداد 1400
 • اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان 99 و مدارک لازم

  با سلام و عرض تبریک در حسن انتخاب  شما  و  ورود به مقطع آموزش عالی در «دانشگاه مهارت محور و کارآفرین» فنی و حرفه ای میبد

  بدینوسیله به اطلاع کلیۀ پذیرفته شدگان این دانشگاه می رساند از مراجعۀ حضوری به مرکز جدا" خودداری فرموده و کلیۀ اخبار و اطلاعات مربوطه را مستقیماً از طریق سایت دانشکده فنی و حرفه ای امام خمینی میبد به آدرس زیر دنبال فرمایید:    

                http://p-meybod.tvu.ac.ir

  همچنین تاکید میشود جهت دریافت اطلاعیه های بروز و پاسخگویی از طریق لینک زیر در واتساپ نسبت به عضویت اقدام شود

  https://chat.whatsapp.com/CrNjXdXw4hi8NXyB4v3Jfk

  با توجه به تماسهای پذیرفته شدگان گرامی و خانواده های محترم آنها در خصوص فرآیند ثبت نام به اطلاع می رسانیم که ضرورت دارد فرمهای مشخص شده زیر را دانلود و تکمیل نمایند، لازم است تمامی مدارک ثبت نام (طبق فهرست زیر) به همراه اصل فرمهای تکمیل شده، از طریق پست پیشتاز به آدرس دقیق دانشکده ارسال گردد و رسید پستی نزد متقاضی نگهداری شود.

  لازم به ذکر است پس از دریافت مدارک، پذیرفته شدگان ورودی مهر بلافاصله توسط خود آموزشکده انتخاب واحد می گردند و کلاسهای آنها به صورت مجازی روی سامانه سمیاد دانشگاه برگزار خواهد شد.

  مدارک لازم :

  1. اصل گواهی موقت دیپلم با چهار کپی برابر اصل شده (توسط ادارات دادگستری یا دفاتر اسناد رسمی)

  2. اصل ریز نمرات مقطع متوسطه با یک کپی برابر اصل (توسط ادارات دادگستری یا دفاتر اسناد رسمی)

  3. یک سری تصویر تمام صفحات شناسنامه برابر اصل به همراه چهار کپی اضافه از صفحۀ اول شناسنامه (برابر اصل تمامی موارد توسط ادارات دادگستری یا دفاتر اسناد رسمی)

  4. تصویر برابر اصل شدۀ کارت ملی، کارت معافیت یا کارت پایان خدمت نظام وظیفه در صورت دارا بودن (توسط ادارات دادگستری یا دفاتر اسناد رسمی)

  5. هشت قطعه عکس 4*3 پرسنلی با پشت نویسی کامل

  6. رسید تأییدیۀ تحصیلی (بدین منظور، پذیرفته شدگان گرامی لازم است ضمن بهمراه داشتن کپی گواهی موقت یا مدرک تحصیلی دورۀ متوسطه به دفاتر پیشخوان مراجعه و تأییدیۀ تحصیلی مربوطه را به آدرس دقیق دانشکده درخواست نمایند و رسید دریافت کنند.)

  آدرس دانشکده : میبد بلوار سرداران شهید روبروی پارک بهاران- دانشکده فنی پسران امام خمینی ( ره) میبد-کد پستی 8961993953

   

  فرم های ثبت نام پذیرفته شدگان ورودی 99 (جدید الورود)

  نظرات کاربران